Ремонт мережевих інверторів

by 220_dp_ua

Сонячний мережевий інвертор застосовується у сонячних станціях, які будувались під «Зелений тариф» та для виробництва власної енергії під свої потреби. Це не дешевий пристрій, поломка якого потребує уважного вивчення та якісної діагностики. На зараз мережеві сонячні інвертори виходять з ладу дуже не часто, а якщо і виникають несправності, то у більшості випадків виробник дає великий строк гарантії, що перекриває усі витрати на ремонт або заміну пристрою.

З найтиповіших поломок мережевого інвертора можна відмітити:

  • Вигорання DC коннекторів, у які підключаються сонячні панелі;
  • Вигорання клем змінного струму;
  • Не відбувається генерація у мережу, через збій програмного забезпечення;
  • Не відбувається генерація через вихід з ладу центрального процесора керування;
  • Не відбувається генерація через вихід з ладу силового модулю;
  • Некоректна прошивка інвертора;
  • Механічні пошкодження.

Ремонт мережевих інверторів відбувається після діагностики пристрою, та повідомлення замовнику причину поломки, вартість запчастин та термін поставки запчастин, тому що запчастини на разі є дефіцитними, та скоріш за все їх замовлення здійснюватиметься у Китаї. Тому строки можуть буди як короткі – 5-10 днів, так і оговорюватися окремо.

Також слід зауважити, що ремонт пристрою має бути економічно доцільним, тому що якщо несправність спричинила вихід з ладу декількох елементів мережевого інвертора, це може бути коштувати як новий інвертор, а його ремонт та замовлення запчастин займе певний час, який можна використати на придбання нового агрегату та найшвидшого початку користування ним.

Бажаєте замовити послугу ремонту вашого мережевого сонячного інвертора? Тоді ви можете зв’язатися з нами зателефонувавши за номером телефону +38 (068) 419-35-84, написати нам у месенджери Telegram, Viber та WhatsApp або заповнити контактну форму нижче.

Заказать услуг в блоге (ЮА)